Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Mig-21 bis: brzdící padák + brzdy podvozku

Mig-21 bis: brzdící padák + brzdy podvozku 1 měsíc 1 týden zpět #1549

• kozyjas.987
  • Nováček
Ahoj všichni. Když přistanu s Migem po delší misi, neotevře se mi brzdící padák po zmáčknutí "P". A také nefungují brzdy podvozku "W". Funguje jenom záložní brzda vlevo nad rychloměrem na přístrojovce. Kde dělám chybu? Díky za rady.
Poslední úprava: 1 měsíc 1 týden zpět od kozyjas.987.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Mig-21 bis: brzdící padák + brzdy podvozku 1 měsíc 1 týden zpět #1550

• Martin2487
  • Nováček
  • Obdržená poděkování 4
No mohu posoudit jak to funguje modul na Kavkaze neboť jiné mapy nemám. V Nevadě často Mig má jiné vady na kráse než na Kavkazu. Píšeš, že po delší misi takže normálně to funguje? I přesto doporučuji zkontrolovat na co to máš namapováno, pokud je to správně zkusit dát opravit DCS. Stalo se mi také, že update poškodil modul a něco tam nefungovalo.Co mohu poradit je zkontrolovat jestli když mačkáš P tak se pohybuje tlačítko pro vystřelení padáku. Brzdy na přistání nemusí fungovat z toho důvodu, že ti uniknul ze systému vzduch. Po vzletu z dráhy je nutné co nejdříve dát páku podvozku nahoru a poté do střední polohy. Pokud na to zapomeneš a páka podvozku zůstane nahoře, velice rychle ti ze systému unikne vzduch. Stav vzduchu v brzdovém systému je vidět na tlakoměru na pravém panelu nad přepínači palivových pump.
Poděkovali: Svejk, kozyjas.987

Mig-21 bis: brzdící padák + brzdy podvozku 1 měsíc 6 dní zpět #1551

• kozyjas.987
  • Nováček
Díky za radu. Bylo to páčkou od podvozku.
Moderátoři: PauraCZ
Vygenerováno za 1.035 sekund