Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Hostování vlastní misi

Hostování vlastní misi 2 týdnů 2 dní zpět #1543

• quarant
  • Nováček
Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jak to funguje, pokud chci hostovat vlastní misi a zalétat si ji s kamarádem. Když založím server, nahraji misi a jsem ve hře tak kamarád server v nabídce serveru nevidí. Když se pokusí o připojení přímo zadáním IP tak se mu objevuje hláška, že je server offline. Někde na netu jsem četl, že aby byl server viditelný tak se musí v firewall Windows povolit port 10308, ten jsem tam povolil, ale stejně jsem pro ostatní neviditelný.
Předem děkuji za případnou radu.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Hostování vlastní misi 2 týdnů 2 dní zpět #1544

• Gimloo
  • Letec seržant F-15
Od správce sítě musíš mít povolené porty respektive ten 10308. Pokud teda nemáš veřejnou IP to je asi tak tvůj příklad. IP kterou ty máš je přidělena od tvého poskytovatele internetu tudíž není veřejná a abys tento hendikep překonal, máš na to dvě možnosti ...První pořídit internet z veřejnou IP ,ale není tak levná.
Druhá možnost od poskytovatele od něhož máš připojení na internet získat volné porty za příplatek. Jak mile toto splníš tak k založení vlastního serveru na DCS by neměl být problém.

PS: Tak to to mam nastavené od svého poskytovatele tím že mi otevřel porty ven,..: DCS port :10308.: LotAtc: 10408,.. B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Moderátoři: PauraCZ
Vygenerováno za 0.214 sekund