Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Volná diskuze k našemu, dojmy, přání, hlášení chyb,...
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Nabídka letadel

Nabídka letadel 8 měsíců 23 hodin zpět #1559

• Kos
  • Nováček
Ahoj, zdravím všechny, jsem tu úplně nový.
Párkrát jsem zkoušel online létání a vypadá to, že MB2 server je jediný ryze s českou komunitou.

Mám dotaz, nebo řekněme připomínku ohledně nabízených letadel. Včera nastala situace, že za červené byly obsazeny všechny 4 migy 21 a já musel volit jiné letadlo. No jiné. Prakticky už je tam jenom SU25 a L39ka. Chápu, že mise byla vytvořena tak, že všichni létají za modré a trénují. Ale prakticky je to tak, že se tam stejně odehrávají boje mezi červenými a modrými. No a Červení jsou dost razantně limitováni tím, co mají k dispozici.

Potřebuji tam více Migů21, potřebuji tam sloty pro Mi-8, Suchoje, a další ryze červené stroje.
Protože pokud by to mělo být jen k tréninku letadla vůči pozemním cílům, tak proč je tam slot pro červené a proč modré Mirage vzlétávají k honbě za červenými letadly?...Pak to nesplňuje ten účel. Server je tedy určen i k leteckým bitvám a červení jsou zde momentálně razantně omezováni.

Letu zdar!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Nabídka letadel 8 měsíců 9 hodin zpět #1560

• PauraCZ
  • Pilot nadporučík 1.Flight
  • Obdržená poděkování 10
Čau,

protože asi neznáš o čem dnešní DCS je, tak chápu že ti mise připadá zmatená.

Až bude DCS a jeho funkce fungovat, tak mohu misi postupně rozšiřovat, tak jako byla před lety, do té doby je DCS 2.5 momentálně špatně použité pro Sandbox.
PvP je na tomto serveru jen doplněk. Červení vědí že půjdou ubojovat. Modří jen trénují nebo vyčkávají na červené.

Nabídka letadel 7 měsíců 4 týdnů zpět #1561

• Gimloo
  • Letec seržant F-15
  • Obdržená poděkování 3
Chápu tvou připomínku. Tento inkriminovaný den byl náročný pro všechny bylo dost pilotů jak za modrý tak i za červený a zvrtlo se to v pěknou bitvu.
Což i tobě dík za účast, ale již jak napsal Paura. DCS není zcela doladěn co se týče výkonu a zbytečně držet více slotů za červené k vůli výkon v DCS,
když takovéto bitvy se odehrají na serveru jednou z mála za čas je zbytečné. Vědšina stejně lítá nebo trénuje za modré a občas se najdou dva či jeden za rudé a to je tak vše. Spíše jestli se něco takové ho zvrtne , BY BYLO DOBRÉ DOMLUVIT SE, NEBO SE PŘIHLÁSIT NA TS3 MB2 A TAM SE DÁ LÉPE DOMLUVIT KDO CO BUDE LÉTAT, VŽDY NA MB2 NĚKDO JE. I TAKOVOU PARÁDU JAKÁ BYLA MINULE SE DÁ POTOM LÉTAT ČASTĚJI.

HOLD TEN DEN TO BYLO VÝJIMEČNÉ...I TOBĚ DÍK ZA TVŮJ VÝKON B) B) B)

Nabídka letadel 7 měsíců 4 týdnů zpět #1562

• Kos
  • Nováček
Ahoj,

to ale není ojedinělá situace. Pilotů bude víc a víc a plný server čím dál častěji. Vymlouvat se na neodladěnost DCS je sice hezké, ale k ničemu. CO teď brání tomu, dát tam víc slotů pro červené? A větší nabídku letadel?

K čemu mi bude že budu na MB2 TS, když stejně poletím v SU25, protože 21ky jsou plné?

Trénovat za modré můžu jen občas, vyjímečně, je to pro mě něco jako létat za Nato, což je nepřijatelné. :)
Potřebuju červené pozice a modré cíle. Chápete?

Nabídka letadel 7 měsíců 4 týdnů zpět #1563

• Gimloo
  • Letec seržant F-15
  • Obdržená poděkování 3
Jedna věc souvisí z druhou pokud není komunikace není souhra pak to je na mrtvém bodě.

Pokud bys byl s námi v kontaktu na TS dá se spoustu věcí domluvit než psaním v četu na DCS kdy v letu proti protivníkovy je to dost nepříjemné odepisovat či číst než si rovnou promluvit na TS. I domluvit kdo, kde bude létat za modré či rudé a jaký scénář si zvolíme než se jenom tak honit po obloze když druhý o to nestojí i ten by si mohl taky takto stěžovat....

PROSTĚ NELZE VYHOVĚT VŠEM JEN LZE VYJEDNAT KOMPROMIS.. B)

Nabídka letadel 7 měsíců 4 týdnů zpět #1564

• PauraCZ
  • Pilot nadporučík 1.Flight
  • Obdržená poděkování 10
A já chci F117 ...
chápej:

Až bude multyplayer stabilní, až budou fungovat skripty, až bude fungovat navigace v letadlech, až bude fungovat PVO, atd. tak se mise rozšíří.

Do té doby je MP očesaný, jelikož se může stát že se mise bude muset tvořit znovu, kvůli patchům od ED, a to je 10x hodin strávených v editoru, které mi teď připadají zbytečné vkládat do poškozeného MP.
Poslední úprava: 7 měsíců 4 týdnů zpět od PauraCZ.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Moderátoři: PauraCZ
Vygenerováno za 0.821 sekund